Direktori Staf | FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
» JABATAN & SEKSYEN » Seksyen Sumber Alam » Direktori Staf

Direktori Staf

Ketua Seksyen Sumber Alam


En. Mohd Farhan Shahrin
Jawatan: Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: mohdfarhan@upm.edu.my
Tel: +603-97691377/1381

 


 En. Kamarulizwan Kamaruddin
Jawatan: Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: kamarulizwan@upm.edu.my
Tel: +603-97691382

 

En. Noor Hafiz Osman

Jawatan: Penolong Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: noorhafiz@upm.edu.my
Tel: +603-97691383



En. Mohd Naeem Abdul Hafiz Mohd Hafiz
Jawatan: Penolong Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: naeem@upm.edu.my
Tel: +603-97691384



En. Fazli Shariff
Jawatan: Penolong Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: fazli_s@upm.edu.my
Tel: +603-97691976



Pn. Nor Azlina Azizdim
Jawatan: Penolong Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: ad_noorazlina@upm.edu.my
Tel: +603-97693764



Pn. Siti Zurina Zakaria
Jawatan: Penolong Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: sitizurina@upm.edu.my
Tel: +603-97693765




En. Mohd Fakhrullah Mohd Noh
Jawatan: Penolong Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: fakhrullah@upm.edu.my
Tel: +603-97693766



En. Fazrul Azree Mohd Arif
Jawatan: Penolong Pemelihara Hutan
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: fazrulazree@upm.edu.my
Tel: +603-97693767




En. Shafiq Samsul Bahari
Jawatan: Penolong Jurutera
Lokasi: Blok B (Dewan Kuliah)
Email: shafiq_sb@upm.edu.my
Tel: +603-97691977

 

Cik Nazatul Fazera Nazar
Jawatan: Pembantu Awam
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: fazera@upm.edu.my
Tel: +603-97691377

 

 

En. Ahmad Shukri bin Ismail
Jawatan: Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: ahmad_shukri@upm.edu.my

 

En. Muhamad Zulkifli bin Abdul Majid
Jawatan: Pembantu Operasi
Lokasi: Blok A (Pentadbiran)
Email: mzulkifli_am@upm.edu.my

Kemaskini:: 03/03/2022 [masridien]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+60397697171
+60397697171
+60397693768
WVMBRAY~