Direktori Staf Sokongan | FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
» JABATAN & SEKSYEN » Jabatan Alam Sekitar » Direktori Staf Sokongan

Direktori Staf Sokongan

 




Pn. Enny Mazlina Sabli 
Setiausaha
Tel: +603-97696764
Emel: ennymazlina@upm.edu.my 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  



Pn. Norhaniza Abain
Pembantu Tadbir
Tel: +603-97694513/7457
Emel: mizabain@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 



En. Abdul Gafar Talip
Penolong Pegawai Sains
Tel: +603-97697465
Emel: atalip@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 



En. Shamsuddin Johan
Penolong Pegawai Sains
Tel: +603-97697495 
Emel: suddin@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 



En. Zairi Ismail
Penolong Pegawai Sains
Tel: +603-97697466 
Emel: zairi@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 




En. Zuber Mohd Saad
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97696761
Emel: zuber@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Pn. Siti Norlela Talib
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97697461 
Emel: s_norlela@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Pn. Nordiani Sidi
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97696755 
Emel: nordiani@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




En. Mohd Zamani Ismail
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97698051
Emel: m_zamani@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Cik Nurul Asikin Mohd Yusof
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97694521
Emel: nurul_asikin@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Pn. Yuhanira Yunus
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97694522 
Emel: yuhanira@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




En. Mohamad Azrul Gani
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97694523
Emel: m_azrul@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




En. Abdul Rahman Sokran @ Mohamad
Penolong Pegawai Sains
Tel: +603-97696756
Emel: rsokran@upm.edu.my 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  



En. Mohd Sulkifly Ibrahim
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97694514
Emel: 7187@upm.edu.my 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




En. Ruslan Riffin
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97696760
Emel: ruslanr@upm.edu.my 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Pn. Saratul Aini Baharin
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-9769451
Emel: saratul@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




En. Mansoruddin Mohd @ Alias
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97696757
Emel: mansorud@upm.edu.my 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Pn. Marhamah Md Rosli
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97694516
Emel: marhamah@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Cik Dalina Jaafar
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97694517 
Emel: dalina@upm.edu.my 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Cik Noor Ziha Idris
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97694520
Emel: noorziha@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Pn. Siti Arina Mahat
Penolong Pegawai Sains

Tel: +603-97696737
Emel: sitiarina@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  



Pn. Noridah Marsidi
Pembantu Makmal Kanan

Tel: +603-97694518
Emel: noridahm@upm.edu.my 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




En. Zulkefley Ayob
Pembantu Operasi

Tel: +603-97697456 
Emel: zulkefley@upm.edu.my 

 

 

Kemaskini:: 12/08/2020

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+60397697171
+60397693768
B1611803026