Pejabat Timbalan Dekan (Siswazah, Penyelidikan Dan Antarabangsa) | FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
» MENGENAI KAMI » Struktur Organisasi » Pejabat Timbalan Dekan (Siswazah, Penyelidikan dan Antarabangsa)

Pejabat Timbalan Dekan (Siswazah, Penyelidikan dan Antarabangsa)

PENTADBIRAN




Prof. Dr. Ahmad Makmom Abdullah
Timbalan Dekan (Siswazah, Penyelidikan dan Antarabangsa)
Tel: +603-97696759
Emel: amakmom@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  




Pn. Suhana Mohamad    
Setiausaha

Tel: +603-97696759
Emel: m_suhana@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Pn. Hanisah Abdul Rahman
Penolong Pendaftar Kanan

Tel: +603 97696738
Emel: hanisah_ar@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


En. Azlia Ibrahim
Pegawai Eksekutif 3
Tel: +603 97694502
Emel: azliaibrahim@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Cik Surina Kamarulzaman
Pembantu Tadbir

Tel: +603-97698509
Emel: surina_k@upm.edu.my
PEJABAT MASPUTRA

 

Dr. Mohd Yusoff Ishak
Penyelaras MASPUTRA
Tel: +603 97696749
Emel: m_yusoff@upm.edu.my




Cik Norhanila Mardi
Pegawai Eksekutif 3

Tel: +603 97698350
Emel: norhanila@upm.edu.my

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Cik Fatin Abdul Rahman
Pembantu Tadbir
Tel: +603-97696745
Emel: fatin_ar@upm.edu.my

PEGAWAI PENYELIDIK
 


En. Abdul Latib Senin   
Pegawai Penyelidik Kanan

Tel: +603-97697188
Emel: l-senin@upm.edu.my

ORCID
Scopus
Google Scholar
ResearchGate
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


En. Ahmad Faiz Mokhtar  
Pegawai Penyelidik

Tel: +603-97698506
Emel: faiz_mokhtar@upm.edu.my

ORCID
Scopus
Google Scholar
ResearchGate

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


En. Mohd Muhaizi Mat Daud
Pegawai Penyelidik 
Tel: +603-97693296
Emel: muhaizi@upm.edu.my 

ORCID
Scopus
Google Scholar
ResearchGate

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  
 


En. Mohd Ashadie Kusno
Pegawai Penyelidik
Tel: +603-97693699
Emel: ashadie@upm.edu.my      

ORCID
Scopus
Google Scholar
ResearchGate

 

Kemaskini:: 19/11/2020

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+60397697171
+60397693768
B1611079414