Pejabat Dekan | FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
» MENGENAI KAMI » Struktur Organisasi » Pejabat Dekan

Pejabat Dekan

PEJABAT DEKAN




Prof. Dr. Hazandy Abdul Hamid
Dekan
Tel: +603-97697171 
Emel: dean.forenv@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  


 

Pn. Norlida Alina Najjamuddin
Setiausaha

Tel: +603-97697171
Emel: linanorlida@upm.edu.my
PEJABAT PENTADBIRAN 


Pn. Juita Md Tahir
Ketua Penolong Pendaftar
Tel: +603-97694501
Emel: juitamdtahir@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Pn. Haliza Abdul Gani
Pembantu Setiausaha Pejabat
Tel: +603-97691386
Emel: g_haliza@upm.edu.my
UNIT SUMBER MANUSIA


En. Mohd. Masridien Khosim
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: +603-97697452
Emel: masridien@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Pn. Siti Norwahyu Kassim
Pembantu Tadbir
Tel: +603-97696763
Emel: norwahyu@upm.edu.my
UNIT KEWANGAN


Pn. Intan Suraya Abu Bakar
Pembantu Tadbir

Tel: +603-97693286
Emel: intan_bakar@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pn. Nurmahani Abdul Gani
Pembantu Tadbir
Tel: +603-97696733
Emel: nag@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pn. Rafeah Mohd. Razali
Pembantu Tadbir
Tel: +603-97694504
Emel: r_rafeah@upm.edu.my
UNIT PENTADBIRAN AM



En. Che Ghani Che Ibrahim
Pembantu Operasi
Tel: +603-97694506
Emel: cghani@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



En. Jazmi Mohammad
Pemandu Kenderaan
Tel: +603-97694508
Emel: jazmi@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



En. Mohd. Yusree Ayub
Pemandu Kenderaan
Tel: +603-97696765
Emel: m_yusree@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



En. Zainodin Abdul Wahab
Pemandu Kenderaan
Tel: +603-97694507
Emel: zainodin@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




En. Ishak Din
Pemandu Kenderaan

Tel: +603-97693291
Emel: ishakd@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



En. Abdul Razak Kanip  
Pemandu Kenderaan

Tel: +603-97693293
Emel: ark@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



En. Hanif Mohd Salay
Pemandu Kenderaan

Tel: +603-97693295
Emel: hanifsalay@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 



En. Ghandi A/l Masilamony
Pemandu Kenderaan

Tel: +603-97693292
Emel: ghandi@upm.edu.my
PENGURUSAN MAKMAL
 


Pn. Noorfaizan Anuar
Pegawai Sains
Tel: +603-97693759/1345
Emel : noorfaizan@upm.edu.my
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


Cik Norihan Zainun Abiden
Pegawai Sains
Tel: +603-97698026
Emel : norihan_za@upm.edu.my
PUSAT SUMBER
 


En. Ahmad Kamal Nor Sabarudin
Pembantu Awam 
Tel:  +603-97693287
Emel: a_kamal@upm.edu.my
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  
 


En. Roslan Mansor
Pembantu Awam 
Tel:  +603-97694505
Emel: mroslan@upm.edu.my

 

Kemaskini:: 09/12/2020

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERHUTANAN DAN ALAM SEKITAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+60397697171
+60397693768
B1611079316